Christian Dior
Christian Dior a song by Dopebwoy on Foxsoundi — Free Music, Smart Streaming for Everyone
Christian Dior Lyrics
(SRNO)
Kom bel me, linkerbaan
Ik kick het in zwart
Ben op no long talking
Kom bel me, linkerbaan
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Ben die jongen van de winkelstraat
Volle zak ik doe mijn ding vandaag
Ben niet moeilijk, er is heel wat saaf
In en uit, ik ben niet eeuwig daar
Niet de eerste of de laatste keer
Geef het uit, want ik maak het weer
Kan je wijzen wat de waarde is
Denk je anders heb je het heel goed mis
Kom bij me, link up mami
Kick het en swipe
Ben op no long talking
Kom bij me, link up mami
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Ja baby voor jou buy ik Christian Dior's
Everything, everything for you
Ja baby you know, ja you know heb die love voor jou
Oh, ooeeh, yeah, yeah
Jou laat ik never lopen in pyjama
Ik breng je al die designer
Je fucked met een real don dada
Ik ben niet met die drama, no no no
Voor jou buy ik alles, baby voor jou buy ik alles
Yeah, ooooh
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Kom bel me, linkerbaan
Ik kick het in zwart
Ben op no long talking
Kom bel me, linkerbaan
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Ben die jongen van de winkelstraat
Volle zak ik doe mijn ding vandaag
Ben niet moeilijk, er is heel wat saaf
In en uit, ik ben niet eeuwig daar
Niet de eerste of de laatste keer
Geef het uit, want ik maak het weer
Kan je wijzen wat de waarde is
Denk je anders heb je het heel goed mis
Kom bij me, link up mami
Kick het en swipe
Ben op no long talking
Kom bij me, link up mami
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Ja baby voor jou buy ik Christian Dior's
Everything, everything for you
Ja baby you know, ja you know heb die love voor jou
Oh, ooeeh, yeah, yeah
Jou laat ik never lopen in pyjama
Ik breng je al die designer
Je fucked met een real don dada
Ik ben niet met die drama, no no no
Voor jou buy ik alles, baby voor jou buy ik alles
Yeah, ooooh
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
Wil je Christian Diors of Jimmy Choo's
Alle schade is op mij, dus ik zet je goed
From the album: Hoogseizoen
-
Definitie by Dopebwoy , -
Dubai Mall by Dopebwoy , -
Christian Dior by Dopebwoy , Bryan Mg , SRNO , Bryan Mg , -
Jamaica by Dopebwoy , Yxng Bane , SRNO , -
Niet Perfect by Dopebwoy , -
Henny/Loca by Dopebwoy , Henkie T , CHO , -
Dansen Aan De Gracht by Dopebwoy , Lil Kleine , -
Champagne Papi (feat. SRNO) by Dopebwoy , 3robi , Boef , SRNO , -
Blem by Dopebwoy , D-Block Europe , SRNO , -
Marbella by Dopebwoy , 3robi , SRNO , -
Melanin by Dopebwoy , -
Visioen by Dopebwoy , -
Wine Pon Mi by Dopebwoy , WSTRN , -
Vakantie by Dopebwoy , Jonna Fraser , -
Window by Dopebwoy , -
Uitweg by Dopebwoy ,